Patreon

Počínaje dneškem je možné podpořit blog a stát se patronem přes platformu Patreon.com.

Ačkoliv jsem tento blog nezakládal s tím, že by časem měl být výdělečně činný a doposud odmítal nabídky na umístění reklamy atd., dotazy některých čtenářů mě k této úvaze přiměly.

Existence patronů blogu je především velmi cenná zpětná vazba a s tou je pak spojená vlastní motivace do častějšího a kvalitnějšího psaní. Vlastně se dá říct, že je to jako s tréninkem karate 🙂 Pocit zodpovědnosti je obrovský motor do tréninku a pokud takový tlak člověk necítí, může se stát, že trénink z lenosti vynechá, že ano.

Zároveň bych na čtenáře jen velmi nerad vytvářel nějaký nátlak a k patronství je nutil. Nemám proto v plánu články zamykat, nebo vytvářet nějaký prémiový obsah přístupný jen platícím. Podpora blogu bude jen a pouze na Vás a pokud se pro ni rozhodnete, předem Vám velice děkuji.

Jsem také rád za náměty a připomínky. Nemyslím tím, že bych snad měl v plánu upravovat obsah článků jen proto, že s ním někdo nesouhlasí. Rád ale rozvedu dál myšlenku, pokud v článku nebyla dost jasná, případně zvážím rozebrání tématu, které navrhnete (a bude v mé moci jej zpracovat). Takové náměty je možné psát do komentářů pod články, nebo třeba na adresu info@bujutsukan.cz.

Díky za Vaši pozornost a dosavadní přízeň.

J. Č.

Líbil se Vám článek? Zvažte, prosím, podporu blogu a staňte se patronem.
Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.